Trāpīts!
vara bungas: Javelin ir labs, bet… “Lai igauņi pērk. Mēs paliekam pie “Spike”,” ziņas par Igaunijas plānoto ASV raķešu kompleksu “Javelin” iegādi komentē NBS komandiera personīgā štāba Preses daļas virsnieks – kapteinis Normunds Stafeckis. Bonusam. […]